Kontatní formulář FIT klub Prerov na Facebooku! Kontakt

Přijďte se k nám podívat

Načerpejte u nás novou energii.

Vynikající masérský tým

Obohaťte svůj tréninkový program o efektivní relaxaci z široké nabídky masáží.

Osobní trenérství

Zhubněte tuk / naberte svaly / odstraňte bolest...

Hlídání dětí

Nabízíme dětský koutek a dohled nad Vašimi ratolestmi.

Wellness zóna a masáže

Zrelaxujte se v našich saunách a dopřejte si ze široké nabídky masáží.

Hlídání dětí i ve čtvrtky dopoledne!

Maminky a tatínci, nově nabízíme hlídání dětí i ve čtvrtky od 9 do 11hod. Hlídat bude Monča Hadašová.

Pump fit

Nová skupinová aktivita!

únor
2019

19.
úterý

20.
středa

21.
čtvrtek

22.
pátek

23.
sobota

24.
neděle

25.
pondělí

06:0007:00
Lenochová MonikaLenochová Monika
TRX
06:00
TRX
Lenochová Monika
5 / 8
      
07:0008:00  
Župková OlgaŽupková Olga
Fly jóga
07:00
Fly jóga
Župková Olga
3 / 6
Župková OlgaŽupková Olga
Zdravotní jóga
07:00
Zdravotní jóga
Župková Olga
7 / 12
   
08:0009:00
Vlčková Lenka Vlčková Lenka
Pilates
08:00
Pilates
Vlčková Lenka
11 / 15
      
09:0010:00 
Hrčková JanaHrčková Jana
TRX
09:00
TRX
Hrčková Jana
6 / 10
Hrčková JanaHrčková Jana
Fit ball
09:00
Fit ball
Hrčková Jana
8 / 12
 
Horáková Renata Horáková Renata
Energy jóga
09:00
Energy jóga
Horáková Renata
7 / 13
Juračková PavlaJuračková Pavla
TRX
09:00
TRX
Juračková Pavla
13 / 10
 
10:0011:00   
Župková OlgaŽupková Olga
Fly jóga
10:00
Fly jóga
Župková Olga
3 / 6
 
Vlčková Lenka Vlčková Lenka
Pilates
10:00
Pilates
Vlčková Lenka
3 / 15
 
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00 
Bürglová PetraBürglová Petra
Tabata
14:00
Tabata
Bürglová Petra
4 / 10
    
Bürglová PetraBürglová Petra
Tabata
14:00
Tabata
Bürglová Petra
2 / 10
15:0016:00       
16:0017:00
Hrčková JanaHrčková Jana
GroupPole
16:00
GroupPole
Hrčková Jana
7 / 7
Mádrová VeronikaMádrová Veronika
Kruhový trénink
16:00
Kruhový trénink
Mádrová Veronika
11 / 10
Hrčková JanaHrčková Jana
Pump FIT
16:00
Pump FIT
Hrčková Jana
15 / 9
   
Mádrová VeronikaMádrová Veronika
Kruhový trénink
16:00
Kruhový trénink
Mádrová Veronika
10 / 10
17:0018:00
Juračková PavlaJuračková Pavla
Pump FIT
17:00
Pump FIT
Juračková Pavla
13 / 9
Horáková Renata Horáková Renata
Power jóga
17:00
Power jóga
Horáková Renata
9 / 13
Divišová Mirka Divišová Mirka
TRX
17:00
TRX
Divišová Mirka
12 / 10
Bortlová Marie Bortlová Marie
Harmonizace lymfy
17:00
Harmonizace lymfy
Bortlová Marie
9 / 12
 
Pokorná HanaPokorná Hana
Funkční trénink
17:00
Funkční trénink
Pokorná Hana
3 / 10
 
18:0019:00
Pokorná HanaPokorná Hana
Bosu
18:00
Bosu
Pokorná Hana
5 / 11
Vlčková Lenka Vlčková Lenka
Pilates
18:00
Pilates
Vlčková Lenka
8 / 15
Divišová Mirka Divišová Mirka
Jóga
18:00
Jóga
Divišová Mirka
19 / 16
 
Mraček VojtěchMraček Vojtěch
Fitness box
18:00
Fitness box
Mraček Vojtěch
5 / 9
Pokorná HanaPokorná Hana
Port de Bras
18:00
Port de Bras
Pokorná Hana
2 / 10
Horáková Renata Horáková Renata
Power jóga
18:00
Power jóga
Horáková Renata
13 / 13
19:0020:00
Juchelková IvetaJuchelková Iveta
Spinning
19:00
Spinning
Juchelková Iveta
7 / 9
Horáková Renata Horáková Renata
Břicho - Zadek
19:00
Břicho - Zadek
Horáková Renata
15 / 15
Bortlová Marie Bortlová Marie
Čchi-kung
19:00
Čchi-kung
Bortlová Marie
6 / 12
    
Divišová Mirka Divišová Mirka
Jóga
19:00
Jóga
Divišová Mirka
11 / 16
20:0021:00       

náprava svalových dysbalancí

posilovací

kondiční

spinning

silové

taneční

Posun o 7 dní

únor
2019

26.
úterý

27.
středa

28.
čtvrtek

01.
pátek

02.
sobota

03.
neděle

04.
pondělí

06:0007:00
Lenochová MonikaLenochová Monika
TRX
TRX
Lenochová Monika
4 / 8
      
07:0008:00  
Župková OlgaŽupková Olga
Fly jóga
Fly jóga
Župková Olga
2 / 6
Župková OlgaŽupková Olga
Zdravotní jóga
Zdravotní jóga
Župková Olga
3 / 12
   
08:0009:00
Vlčková Lenka Vlčková Lenka
Pilates
Pilates
Vlčková Lenka
5 / 15
      
09:0010:00 
Hrčková JanaHrčková Jana
TRX
TRX
Hrčková Jana
2 / 10
Hrčková JanaHrčková Jana
Fit ball
Fit ball
Hrčková Jana
4 / 12
 
Horáková Renata Horáková Renata
Energy jóga
Energy jóga
Horáková Renata
4 / 13
Juračková PavlaJuračková Pavla
TRX
TRX
Juračková Pavla
12 / 10
 
10:0011:00   
Župková OlgaŽupková Olga
Fly jóga
Fly jóga
Župková Olga
0 / 6
   
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00 
Bürglová PetraBürglová Petra
Tabata
Tabata
Bürglová Petra
3 / 10
     
15:0016:00       
16:0017:00
Hrčková JanaHrčková Jana
GroupPole
GroupPole
Hrčková Jana
7 / 7
Mádrová VeronikaMádrová Veronika
Kruhový trénink
Kruhový trénink
Mádrová Veronika
10 / 10
Hrčková JanaHrčková Jana
Pump FIT
Pump FIT
Hrčková Jana
14 / 9
Juračková PavlaJuračková Pavla
TRX
TRX
Juračková Pavla
13 / 10
   
17:0018:00
Juračková PavlaJuračková Pavla
Pump FIT
Pump FIT
Juračková Pavla
11 / 9
Horáková Renata Horáková Renata
Power jóga
Power jóga
Horáková Renata
6 / 13
Pokorná HanaPokorná Hana
Bosu
Bosu
Pokorná Hana
6 / 11
Bortlová Marie Bortlová Marie
Harmonizace lymfy
Harmonizace lymfy
Bortlová Marie
5 / 12
   
18:0019:00
Divišová Mirka Divišová Mirka
Jóga
Jóga
Divišová Mirka
8 / 16
Vlčková Lenka Vlčková Lenka
Pilates
Pilates
Vlčková Lenka
2 / 15
Divišová Mirka Divišová Mirka
Jóga
Jóga
Divišová Mirka
12 / 16
Dedek AlešDedek Aleš
Spinning
Spinning
Dedek Aleš
4 / 9
Mraček VojtěchMraček Vojtěch
Fitness box
Fitness box
Mraček Vojtěch
4 / 9
  
19:0020:00
Juchelková IvetaJuchelková Iveta
Spinning
Spinning
Juchelková Iveta
5 / 9
Horáková Renata Horáková Renata
Břicho - Zadek
Břicho - Zadek
Horáková Renata
15 / 15
Bortlová Marie Bortlová Marie
Čchi-kung
Čchi-kung
Bortlová Marie
4 / 12
 
Dedek AlešDedek Aleš
Spinning
Spinning
Dedek Aleš
2 / 5
   
20:0021:00       

náprava svalových dysbalancí

posilovací

kondiční

spinning

silové

taneční

Posun o 7 dní

březen
2019

05.
úterý

06.
středa

07.
čtvrtek

08.
pátek

09.
sobota

10.
neděle

11.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00       
10:0011:00       
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00       
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

náprava svalových dysbalancí

posilovací

kondiční

spinning

Posun o 7 dní

únor
2019

19.
úterý

20.
středa

21.
čtvrtek

22.
pátek

23.
sobota

24.
neděle

25.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00   
Hrčková JanaHrčková Jana
Race Walk
09:00
Race Walk
Hrčková Jana
12 / 10
   
10:0011:00
Mádrová VeronikaMádrová Veronika
Race Walk
10:00
Race Walk
Mádrová Veronika
7 / 10
Hrčková JanaHrčková Jana
Race Walk
10:00
Race Walk
Hrčková Jana
11 / 10
  
Mádrová VeronikaMádrová Veronika
Race Walk
10:00
Race Walk
Mádrová Veronika
13 / 10
Juračková PavlaJuračková Pavla
Race Walk
10:00
Race Walk
Juračková Pavla
17 / 10
 
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00 
Vrbová Veronika Vrbová Veronika
Race Walk
15:00
Race Walk
Vrbová Veronika
11 / 10
    
Vrbová Veronika Vrbová Veronika
Race Walk
15:00
Race Walk
Vrbová Veronika
10 / 10
16:0017:00  

Race Walk
16:00
Race Walk

8 / 10
    
17:0018:00      
Dedková BlankaDedková Blanka
Race Walk
17:00
Race Walk
Dedková Blanka
11 / 10
18:0019:00 
Horáková Renata Horáková Renata
Race Walk
18:00
Race Walk
Horáková Renata
12 / 10
Dočkalová ŠárkaDočkalová Šárka
Race Walk
18:00
Race Walk
Dočkalová Šárka
8 / 10
    
19:0020:00      
Horáková Renata Horáková Renata
Race Walk
19:00
Race Walk
Horáková Renata
10 / 10
20:0021:00       

Posun o 7 dní

únor
2019

26.
úterý

27.
středa

28.
čtvrtek

01.
pátek

02.
sobota

03.
neděle

04.
pondělí

06:0007:00 
Dedková BlankaDedková Blanka
Race Walk
Race Walk
Dedková Blanka
0 / 10
     
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00   
Hrčková JanaHrčková Jana
Race Walk
Race Walk
Hrčková Jana
10 / 10
   
10:0011:00
Mádrová VeronikaMádrová Veronika
Race Walk
Race Walk
Mádrová Veronika
6 / 10
Hrčková JanaHrčková Jana
Race Walk
Race Walk
Hrčková Jana
9 / 10
  
Mádrová VeronikaMádrová Veronika
Race Walk
Race Walk
Mádrová Veronika
10 / 10
Juračková PavlaJuračková Pavla
Race Walk
Race Walk
Juračková Pavla
12 / 10
 
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00 
Vrbová Veronika Vrbová Veronika
Race Walk
Race Walk
Vrbová Veronika
11 / 10
     
16:0017:00  
Dedková BlankaDedková Blanka
Race Walk
Race Walk
Dedková Blanka
12 / 10
    
17:0018:00
Divišová Mirka Divišová Mirka
Race Walk
Race Walk
Divišová Mirka
6 / 10
  
Juračková PavlaJuračková Pavla
Race Walk
Race Walk
Juračková Pavla
10 / 10
   
18:0019:00
Skalová PetraSkalová Petra
Race Walk
Race Walk
Skalová Petra
2 / 10
Horáková Renata Horáková Renata
Race Walk
Race Walk
Horáková Renata
10 / 10
Dočkalová ŠárkaDočkalová Šárka
Race Walk
Race Walk
Dočkalová Šárka
4 / 10
    
19:0020:00       
20:0021:00       

Posun o 7 dní

březen
2019

05.
úterý

06.
středa

07.
čtvrtek

08.
pátek

09.
sobota

10.
neděle

11.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00       
10:0011:00       
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00       
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

Posun o 7 dní

únor
2019

19.
úterý

20.
středa

21.
čtvrtek

22.
pátek

23.
sobota

24.
neděle

25.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00       
10:0011:00       
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00       
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

Posun o 7 dní

únor
2019

26.
úterý

27.
středa

28.
čtvrtek

01.
pátek

02.
sobota

03.
neděle

04.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00       
10:0011:00       
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00       
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

Posun o 7 dní

březen
2019

05.
úterý

06.
středa

07.
čtvrtek

08.
pátek

09.
sobota

10.
neděle

11.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00       
10:0011:00       
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00       
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

Posun o 7 dní

únor
2019

19.
úterý

20.
středa

21.
čtvrtek

22.
pátek

23.
sobota

24.
neděle

25.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00  
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
09:00
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
    
10:0011:00  
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
10:00
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
    
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
15:00
1h masáž
Hrudík Kamil
1 / 1
Plhalová Hana Plhalová Hana
kameny
15:00
kameny
Plhalová Hana
1 / 1
    
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
15:00
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
16:0017:00
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
16:00
1h masáž
Hrudík Kamil
1 / 1
Plhalová Hana Plhalová Hana
1/2h masáž
16:00
1/2h masáž
Plhalová Hana
1 / 1
Hrudík KamilHrudík Kamil
kameny
16:00
kameny
Hrudík Kamil
0 / 1
   
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
16:00
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
17:0018:00
Hrudík KamilHrudík Kamil
1/2h masáž
17:00
1/2h masáž
Hrudík Kamil
1 / 1
Plhalová Hana Plhalová Hana
1h masáž
17:00
1h masáž
Plhalová Hana
1 / 1
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
17:00
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
   
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
17:00
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
18:0019:00
Plhalová Hana Plhalová Hana
1h masáž
18:00
1h masáž
Plhalová Hana
1 / 1
 
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
18:00
1h masáž
Hrudík Kamil
1 / 1
    
19:0020:00
Plhalová Hana Plhalová Hana
1h masáž
19:00
1h masáž
Plhalová Hana
1 / 1
 
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
19:00
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
    
20:0021:00
Plhalová Hana Plhalová Hana
1h masáž
20:00
1h masáž
Plhalová Hana
1 / 1
      

volné / k rezervaci

obsazeno / rezervováno

Posun o 7 dní

únor
2019

26.
úterý

27.
středa

28.
čtvrtek

01.
pátek

02.
sobota

03.
neděle

04.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00 
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
1h masáž
Hrudík Kamil
1 / 1
     
10:0011:00 
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
     
11:0012:00 
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
     
12:0013:00       
13:0014:00
Plhalová Hana Plhalová Hana
1h masáž
1h masáž
Plhalová Hana
1 / 1
      
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00   
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
1h masáž
Hrudík Kamil
1 / 1
   
18:0019:00   
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
   
19:0020:00   
Hrudík KamilHrudík Kamil
1h masáž
1h masáž
Hrudík Kamil
0 / 1
   
20:0021:00       

volné / k rezervaci

obsazeno / rezervováno

Posun o 7 dní

březen
2019

05.
úterý

06.
středa

07.
čtvrtek

08.
pátek

09.
sobota

10.
neděle

11.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00       
10:0011:00       
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00       
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

volné / k rezervaci

obsazeno / rezervováno

Posun o 7 dní

únor
2019

19.
úterý

20.
středa

21.
čtvrtek

22.
pátek

23.
sobota

24.
neděle

25.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00 
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
09:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
2 / 3
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
09:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
2 / 3
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
09:00
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 3
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
09:00
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 3
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
09:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
3 / 3
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
09:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
3 / 3
   
10:0011:00 
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
10:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
2 / 3
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
10:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
2 / 3
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
10:00
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 3
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
10:00
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 3
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
10:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
3 / 3
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
10:00
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
3 / 3
   
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00 
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
15:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
15:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
2 / 3
    
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
15:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
15:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
16:0017:00 
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
16:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
4 / 3
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
16:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
3 / 3
    
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
16:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
16:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
17:0018:00 
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
17:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
2 / 3
    
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
17:00
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
0 / 3
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

hlídání v sále

hlídání v koutku

Posun o 7 dní

únor
2019

26.
úterý

27.
středa

28.
čtvrtek

01.
pátek

02.
sobota

03.
neděle

04.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00 
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
0 / 2
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
0 / 2
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 2
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 2
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
1 / 2
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
1 / 2
   
10:0011:00 
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
0 / 2
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
0 / 2
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 2
Hadašová MonikaHadašová Monika
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Hadašová Monika
1 / 2
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
1 / 2
Valičková BáraValičková Bára
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Valičková Bára
1 / 2
   
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00 
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
     
16:0017:00 
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
1 / 3
     
17:0018:00 
Sedláková EvaSedláková Eva
Hlídání KOUTEK
Hlídání KOUTEK
Sedláková Eva
0 / 3
     
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

hlídání v sále

hlídání v koutku

Posun o 7 dní

březen
2019

05.
úterý

06.
středa

07.
čtvrtek

08.
pátek

09.
sobota

10.
neděle

11.
pondělí

06:0007:00       
07:0008:00       
08:0009:00       
09:0010:00       
10:0011:00       
11:0012:00       
12:0013:00       
13:0014:00       
14:0015:00       
15:0016:00       
16:0017:00       
17:0018:00       
18:0019:00       
19:0020:00       
20:0021:00       

hlídání v sále

hlídání v koutku

Posun o 7 dní

Soubor ke stažení /  Rozvrh únor

Stáhnout

HLAVNÍ PARTNER

           Panatta

NAŠI PARTNEŘI


Fitklub . Trávník 29 . 750 02 Přerov
TRUMF centrum (bývalý objekt Zubr)

Otevírací doba PO - PÁ: 6,00 - 21,30 SO - NE: 8,30 - 20,00
Telefon na recepci Fitklubu: 603 218 763.

Kontakt na manažera: 739 074 604, fitklub@fitklub-prerov.cz

 

FITKLUB - FILOZOFIE FITNESS A WELLNESS CENTRA FITKLUB

Fitklub se jistě stane místem, kde znovu najdete tělesnou i duševní rovnováhu a načerpáte novou energii.

Design Enginedesign.cz, Redakční systém a kód Wedipa.com

Odkazy

Plastové bazény | Myčka aut, automyčka, Přerov, ruční mytí vozidel | TechCloud - tvorba webových aplikací

x